Duyurular

ŞİRVAN MALMÜDÜRLÜĞÜ ZİYARET EDİLDİ.

ŞİRVAN MALMÜDÜRLÜĞÜMÜZDEKİ PERSONEL VE MALMÜDÜRÜMÜZ DEFTERDAR V. MEHMET AKKAYA VE GELİR MÜDÜR V. ALİ SAVAŞ ALTUNÇ İLE MALMÜDÜRLÜĞÜMÜZDEKİ İŞ VE İŞLEMLERİN TAMAMLANMASI AMACI İLE GÖREVLENDİRİLEN GELİR UZMANI ORHAN ACAR VE YUSUF BESEN TARAFINDAN ZİYARET EDİLDİ.

TAYİN OLAN ÇALIŞANIMIZA VEDA YEMEĞİ VERİLDİ

Vergi Dairesi Müdürlüğümüzde V.H.K.İ olarak uzun süre çalışan Mehmet NAS’ın kurum değişikliği ile naklen atanmasından dolayı, Defterdar V. Sayın Mehmet AKKAYA, birim amirleri ve kurum personellerinin katılımıyla veda yemeği düzenlenmiştir. Değerli çalışanımıza bugüne kadar yaptıkları hizmetler için teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılar dileriz.

VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜMÜZE VEDA YEMEĞİ VERİLDİ.

Siirt Vergi Dairesi Müdürlüğü görevini yürüten Mehmet Beşir BALBAY’ın Kahramanmaraş iline atanması nedeniyle kurum personeli tarafından onuruna bir veda yemeği verildi.

Defterdarımız Mehmet AKKAYA tarafından yapılan konuşmada Mehmet Beşir BALBAY’ın yaptığı başarılı çalışmalar ile halka ve personeline karşı gösterdiği sıcak yaklaşım anlatıldı ve kendisine teşekkür edildi.

Yemeğe Defterdar V. Mehmet AKKAYA, Personel Müdürü Seyit Şamil KADIOĞLU, Gelir Müdür Vekili  Ali Savaş ALTUNÇ, Muhasebe Müdürü Mehmet ÖZCANOĞLU, Muhasebe Müdür Yardımcısı Korhan EŞELİOĞLU,Vergi Dairesi Müdür Yardımcısı Vekili Cemal ÖZBİLİCİ Defterdarlığa bağlı birimlerdeki personel ile bazı emekli Vergi Dairesi Müdürlüğü personeli katıldı.

.

PERVARİ MALMÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET.

PERVARİ MALMÜDÜRLÜĞÜMÜZDEKİ PERSONEL VE MALMÜDÜRÜMÜZ DEFTERDARIMIZ MEHMET AKKAYA, PERSONEL MÜDÜRÜMÜZ SEYİT ŞAMİL KADIOĞLU VE GELİR MÜDÜR V. ALİ SAVAŞ ALTUNÇ TARAFINDAN ZİYARET EDİLDİ.

Personel Müdür Yardımcımızın Veda Yemeği

Defterdarlığımızda Personel Müdür Yardımcısı olarak çalışan ve uzun süre Personel Müdürlüğü görevini yürüten Sayın Orhan SEVİNÇ’e Niğde Defterdarlığına naklen atanmasından dolayı Defterdarımız Sayın Mehmet AKKAYA, birim amirleri ve kurum personellerinin katılımıyla veda yemeği düzenlenmiştir. Değerli Müdürümüze bugüne kadar yaptıkları hizmetler için teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılar dileriz.


DEFTERDARLIĞIMIZ PERSONELİNE KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE SEMİNERİ VERİLDİ.

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREVLİ PDR ZEYNEP DAMAR VE SOSYOLOG ÖMER UZUN TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN SEMİNERDE, ULUSAL VE ULUSLARARASI MEVZUATTA KADIN HAKLARI VE KADINA ŞİDDETE YÖNELİK DÜZENLEMELERE YER VERİLEREK ÜLKEMİZDE KADINA ŞİDDETİN ÖNLENMESİNE YÖNELİK YAPILAN ÖNLEYİCİ VE KORUYUCU TEDBİRLER HAKKINDA PERSONELİMİZE BİLGİ VERİLMİŞTİR

KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE KONULU SEMİNERDE TÜRKİYE’DE KADINA ŞİDDETİN İSTATİSTİK BİLGİLERİ VERİLEREK KADINA ŞİDDETİN ÖNLENMESİNE YÖNELİK YAPILMASI GEREKENLER HAKKINDA BİLGİ VERİLDİ.

DEFTERDARLIK PERSONELİNE İÇ KONTROL EĞİTİMİ VERİLDİ.

Siirt Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire Başkanlığında görevli Mali Hizmetler Uzman Yardımcısı Fikret BAŞÇI tarafından Defterdarlık personelimize “İç Kontrol Eğitimi” verildi. Geçmişten günümüze iç kontrolün nasıl bir süreç izlediği günümüzde kurumların iç kontrolü nasıl sağladığı ve iç kontrol mekanizmasının önemine vurgu yapılan eğitim Defterdarlık personelimizin dikkatiyle gerçekleştirildi.

Defterdarlığımız müdür ve malmüdürlerinin de katılımıyla gerçekleştirilen iç kontrol eğitimi ile ilgili olarak Defterdar V. Seyit Şamil KADIOĞLU Mali Hizmetler Uzman Yardımcısı Fikret BAŞÇI’ya teşekkür etti.